İçeriğe geç

Stüdyo Kuralları ve Yönergeleri

Stüdyo Kuralları ve Yönergeleri

Çalışma Saatleri: Stüdyo pazartesiden cumartesiye 08:00 – 20:00 saatleri arasında çalışır.

Zamana Saygı Gösterin: Fotoğraf çekimleri planlanan rezervasyon saatlerine göre başlamalı ve bitmelidir. Çekiminize hazırlanmak için lütfen 15 dakika erken gelin.

Ekipman Kullanımı: En iyi sonuçları elde etmek için çekim öncesinde ekipman ihtiyaçlarınızı ekibimizle görüşmenizi öneririz. Konseptinize ve istediğiniz sonuca göre kullanılacak en iyi ekipman konusunda rehberlik sağlayabiliriz. Çekim sırasında oluşabilecek ekipman hasarlarının müşteriye fatura edileceğini unutmayın.

Zamanlı Rezervasyon: Tüm rezervasyonların en az 4 gün önceden sitemiz üzerinden veya stüdyomuzu arayarak yapılması gerekmektedir. Rezervasyonunuzu garanti altına almak için %50 oranında depozito ödenmesi gerekmektedir.

İptal Politikası: Rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekiyorsa, iptal ücreti ödememek için lütfen en az 48 saat önceden bize haber verin.

Alan Kullanımı: Lütfen stüdyo alanımıza saygılı olun. Stüdyoyu bulduğunuz gibi bırakın ve çekim sırasında ortaya çıkan pisliği temizleyin.

Gizlilik: Lütfen diğer müşterilerimizin ve personelimizin gizliliğine saygı gösterin. Lütfen planlanan çekim zamanınızın dışında fotoğraf çekmekten kaçının.

Picfocus studio’yu seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve sizinle birlikte güzel görüntüler oluşturmak için sabırsızlanıyoruz!